| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60Hz |
| huidig | 20A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 25 KVA - 150 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 50A-300A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | FOTON LOVOL |
| model | PD50 (80/100) D (E) |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Power Factor | 0.8 |
| maximum zuiging (m) | 8m |
| Motormodel | 170F (E)/178F (E)/186FA (E) |
| Hoofdgegevens | 2inch, 3inch, 4inch |
|---|---|
| ZUIGING | 50 tot 100 m ³ |
| Nominaal vermogen | 2.8, 4, 6.3KW |
| Motor | 170F (E), 178F (E), 186F (E) |
| Alternator | 100% Koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 8.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 36.9A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192fb/p-e |