| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Lassencapaciteit | 190A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | de generator van 8000w portbale |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 32A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 198F, enige cilinder, slag 4 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/7KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Huidig | 20A |
| Voltage | 220/230/240V |
| MOTOR | 186FAE 4 slag, gekoelde lucht, 1 cilinder |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag, gekoelde lucht, 1 cilinder |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag, gekoelde lucht, 1 cilinder |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 6KVA / 6,5KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 20A |
| Spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188FAE 4 slag |