| Machtstarief | 1200KW |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motormodel | KTA50-GS8 |
| Spanning | 230/400 |
| Alternator | STAMFORD /PI734C |
| Motormerk | FPT |
|---|---|
| Eerste macht | 200kw/250KVA |
| GENSET Model | GP275FPS |
| Stand-by vermogen | 220 kW/ 275 KVA |
| Motormodel | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Grootte | 40ft |
|---|---|
| motor | MTU of cummin |
| Alternator | Stamford/LEORY SOMER/MARATHON/MECCALTE |
| Controlebord | Diepzee |
| Het koelen methode | Met water gekoeld |
| Macht (Eerste/Reserve) | 50-200KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | Afhankelijk van macht |
| spanning | 220v-440v |
| Motor | Cummins |
| Macht (Eerste/Reserve) | 20kw 24kw 32kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 1500RPM /1800RPM |
| Cilindertype | 4 cilinder 4 slag |
| Verplaatsing (L) | 2.71L |
| Uitgangsvermogen | 30 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 160kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 25KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Lovol |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Macht (Eerste/Reserve) | 30KW AAN 140KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | Afhankelijk van macht |
| spanning | 220v-440v |
| Motor | Cummins |
| Macht (Eerste/Reserve) | 50kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | Afhankelijk van macht |
| spanning | 220v-440v |
| Motor | Cummins - 4BTA3.9 |