| Macht (Eerste/Reserve) | 30KW AAN 140KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | Afhankelijk van macht |
| spanning | 220v-440v |
| Motor | Cummins |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 7.6 kW / 8.2 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 3000 rpm /3600 rpm |
| Typ van cilinder | 1 cilinder, vier-takt |
| Starttype | Elektrisch / Handstart |
| Eerste Macht | 40 kW 50 KVA |
|---|---|
| Reservemacht | 44 kW 55 KVA |
| Motormodel | 4BTA3.9-G2 |
| Uitvoertype | AC In drie stadia |
| Alternatormodel | Stamford UCI224D |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste macht | 30kw 38kva |
| GENSET Model | GP41FWS |
| Stand-by vermogen | 33 kW 41 KVA |
| Motormodel | 4DX21-53D |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 2.5kva tot 6,5kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 1500rpm /1800rpm |
| Typ van cilinder | 4 cilinder 4takt |
| Type van de bank | Mechanische / elektronische |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 2.5kva /2.8kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 3000 rpm /3600 rpm |
| Typ van cilinder | 1 cilinder, vier-takt |
| Starttype | Elektrisch / Handstart |
| Macht (Eerste/Reserve) | 30KW AAN 140KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | Afhankelijk van macht |
| spanning | 220v-440v |
| Motor | Cummins |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 8kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 3000 rpm /3600 rpm |
| Typ van cilinder | 1 cilinder, vier-takt |
| Starttype | Elektrisch / Handstart |
| Uitgangsvermogen | 15KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | Deutz |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek voor facultatief |
| Uitgangsvermogen | 17kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | Chinese FAWDE/Xichai |
| Gensettype | Open type, Stil type |