| Engine Brand | Doosan |
|---|---|
| Start Method | Electric Motor |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Installation Method | Fixed |
| Start Method | Electric Motor |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Genset Type | Trailer Type |
|---|---|
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Engine Brand | Doosan |
| Installation Method | Fixed |
| Hoog vermogen van de generator | 500 kW 625 KVA |
|---|---|
| Generator Reservemacht | 550 kW 688 KVA |
| 500 kW generatormotor | Ktaa19-g6a |
| Generator van 500 kW | STAMFORD / MECC |
| 500 kW Generatorcontroller | Stamford-type, borstelloos, 100% koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 3000RPM /3600RPM |
| Cilindertype | 1 cilinder 4 slag |
| Begintype | Elektrisch/Handbegin |
| Grootte | 20ft |
|---|---|
| motor | MTU of cummin |
| Alternator | Stamford/LEORY SOMER/MARATHON/MECCALTE |
| Controlebord | Diepzee |
| Het koelen methode | Met water gekoeld |
| Macht (Eerste/Reserve) | 125kw 140kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | Afhankelijk van macht |
| spanning | 220v-440v |
| Motor | Cummins - 6CTA8.3-GM |
| Uitgangsvermogen | 100 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 80kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Lovol |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 100kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Lovol |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |