| motor | CUMMINS/FPT Diesel Generator Set Smartgen |
|---|---|
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | Een jaar |
| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 300A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86 gekoelde dieselmotorlucht |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20 kW tot 200 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 22kva tot 220kva |
| Stroom | 50A tot 500A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Foton Lovol dieselmotor |
| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | KOFO dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 4610 / Smartgen |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 27A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188F, gekoelde lucht, diesel macht |
| Productnaam | standby 220 kW geluidsdichte dieselgenerator |
|---|---|
| Certificaat | IOS9001 |
| Fase nummer | 3 |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Motormodel | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Generatortype | Draagbaar/Homeuse genset |
|---|---|
| Motormodel | PowerFriend/188FAGE |
| Nettogewicht | 170kg |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Power Factor | 1 |
| Productnaam | Dieselgenerator |
|---|---|
| Motormerk | FPT |
| Eerste macht | 64 kW 80 KVA |
| GENSET Model | PF-IV88S |
| Stand-by vermogen | 70 kW 88 KVA |
| Producten | water gekoelde diesel generator |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Versnelling | 1500rpm/1800rpm |
| Gebruiksvoorwaarden | Grondgebruik |
| ATS | Facultatief |
| Productnaam | Dieselgenerator |
|---|---|
| Eerste macht | 24KW/30KVA |
| Spanning | 230/400V |
| Motor | Italië FPT FPT motor |
| MCCB | Delixi /ABB |