| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| nominale vermogen | 50 kW tot 300 kW |
|---|---|
| Reservemacht | 55 kW tot 330 kW |
| motor | YUCHAI-Dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Nominaal vermogen | 120 KVA /96 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 132KVA/ 106KW |
| Motor | Weichai KOFO dieselmotor |
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controlepaneel | Smartgen 6120 |
| Airbreaker | MCCB DLIXI 3-pool |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 30kVA / 24kW |
| Stand-by vermogen | 33KVA/ 26KW |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uur |
| Motor | Ricardo KOFO dieselmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6000w |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 15A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188F lucht gekoelde dieselmotor |
| Nominaal vermogen | 80 kW/100kva |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 88 kW/110kva |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Macht (Eerste/Reserve) | 12KW/12KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 54A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V92, 2 cilinder diesel motor, gekoelde lucht |
| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Nominaal vermogen | 63 KVA /50 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 70 KVA/ 55 kW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor YC4D85Z-D20 |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Macht (Eerste/Reserve) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 190A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 1 cilinder 4 slagmotor, diesel macht |