| Vermogen ((Prime/Standby) | 25 KVA / 20 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 50A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Vervaardiging van motoren met een vermogen van meer dan 10 kW |
| Nominaal vermogen | 50 KVA /40 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 55 KVA/ 44 kW |
| Motor | Ricardo KOFO dieselmotor |
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controlepaneel | Smartgen |
| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Generatortype | Draagbaar/Homeuse |
|---|---|
| Motormodel | IF188FAGE |
| Nettogewicht | 170kg |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Power Factor | 1 |
| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Nominaal vermogen | 500 kVA / 400 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 550 kVA / 440 kW |
| Motor | Cummins dieselmotor KTA19-G4 |
| Alternator | Stamford |
| Controller | DEEPSEA 7320 |
| Nominaal vermogen | 62.5KVA /50 KW |
|---|---|
| Stand-by-vermogen | 68.75KVA/ 55 KW |
| Motor | Cuminns dieselmotor/facultatief |
| Alternator | Facultatief |
| Controlepaneel | DeepSea / Smartgen / ComAp / Smartgen / Harsen |
| Model | GP55LVS |
|---|---|
| Certificaat | CE/ISO9001 |
| Vermogensfactor | 0,8 |
| Gensetstructuur | Stil |
| Isolatie klasse | H |
| Productnaam | Dieselgenerator |
|---|---|
| Primaire vermogen ((KVA/KW) | 90 kW 113 KVA |
| Motormodel | 6BT5.9-G1 |
| Stand-by vermogen | 100 kW 125 KVA |
| Nominale spanning | 230/400V |
| Motor | FAWDE Diesel Generator Set |
|---|---|
| Alternator | China Stamford |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | AC drie fase |
| Garantie | 12 maanden/ 1 jaar |