| Nominaal vermogen | 30 kVA/24 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Chinese YANGDONG dieselmotor |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Nominaal vermogen | 500 kVA / 400 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 550 kVA / 440 kW |
| Motor | Cummins dieselmotor KTA19-G4 |
| Alternator | Stamford |
| Controller | DEEPSEA 7320 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 13KW/13KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 54A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V92, 2 cilinder diesel motor, gekoelde lucht |
| Nominaal vermogen | 800KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 400V |
| Motor | Cummins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Generatortype | Draagbaar/Homeuse genset |
|---|---|
| Motormodel | PowerFriend/188FAGE |
| Nettogewicht | 170kg |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Power Factor | 1 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 8kw/10kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86, 2 cilinderdieselmotor |
| Nominaal vermogen | 63 KVA /50 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 70 KVA/ 55 kW |
| Motor | KOFO dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by-vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Motor | Oorspronkelijke Korea Doosan dieselmotor |
|---|---|
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Airbreaker | MCCB DLIXI 3-pool of 4-pool |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uur |
| Nominaal vermogen | 250 KVA /200 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 275 KVA/ 220 KW |
| Motor | Oorspronkelijke Korea Doosan dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |