| nominale vermogen | 50 kW tot 300 kW |
|---|---|
| Reservemacht | 55 kW tot 330 kW |
| motor | YUCHAI-Dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Machtstarief | 1200KW |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motormodel | KTA50-GS8 |
| Spanning | 230/400 |
| Alternator | STAMFORD /PI734C |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KW/7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 35A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86, 2 cilinderdieselmotor |
| Nominaal vermogen | 50 kW tot 300 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 55 kW tot 330 kW |
| Motor | YUCHAI-Dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Nominaal vermogen | 50 kW tot 300 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 55 kW tot 330 kW |
| Motor | YUCHAI-Dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Nominaal vermogen | 50 KVA /40 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 55 KVA/ 44 kW |
| Motor | Ricardo KOFO dieselmotor |
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controlepaneel | Smartgen |
| Macht (Eerste/Reserve) | 13KW/13KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 54A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V92, 2 cilinder diesel motor, gekoelde lucht |
| Macht (Eerste/Reserve) | 8kw/8kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 32A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 198F, 1 cilinder, 4 strijk, dieselmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5000W/5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE, 1 cilinder, dieselmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 13KW/13KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 54A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V92, 2 cilinder diesel motor, gekoelde lucht |