| Type generator | Stil. Open. Trailer. |
|---|---|
| Nominaal uitgangsvermogen | 5.0KW 5,5KVA |
| Motor | 188FAGE |
| Structuretype | Eéncilinder, met een gelijnd 4-takt-vervoer, rechtstreekse injectie |
| Koelmethode | Luchtgekoeld |
| nominale vermogen | 50 kW tot 300 kW |
|---|---|
| Reservemacht | 55 kW tot 330 kW |
| motor | YUCHAI-Dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Naam van het product | Diesel Generator |
|---|---|
| Eerste Macht | 11 11,5 (Kw/Kva) |
| Gensetmodel | PD15st |
| Motoreigenschappen | 2 cilinder, 4 strijkt, luchtgekoeld |
| Motormodel | 292F |
| Machtstarief | 1200KW |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motormodel | KTA50-GS8 |
| Spanning | 230/400 |
| Alternator | STAMFORD /PI734C |
| Nominaal vermogen | 50 kW tot 300 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 55 kW tot 330 kW |
| Motor | YUCHAI-Dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Modelnummer | GPE2V80 |
|---|---|
| Productsoort | V-twin, 4-takt, watergekoeld |
| Brandstof | Diesel |
| Nominaal uitgangsvermogen ((KW) | 12 kW (6,32 pk)/3000 14 kW (9,0 pk)/36000 |
| Maximaal vermogen (kw) (hp) | 12.5KW ((17.0 pk) / 3000 14.5KW ((20.0 pk) / 36000 |
| Merknaam | Diesel engine |
|---|---|
| Modelnummer | GP33FWS |
| Nominale spanning | 220/380V, 230/400V |
| Nominale stroom | 45.1A |
| Nominale snelheid | 1500rpm/1800rpm |
| Modelnummer | GPE292F |
|---|---|
| Productsoort | Tweecilinders, 4-takt, luchtgekoeld |
| Brandstof | Diesel |
| Nominaal vermogen (kw) (hp) | 14(19.0)/3000 15.5(21.0)/36000 |
| Maximaal vermogen (kw) (hp) | 15(20.5)/3000 16(22.0)/36000 |
| Modelnummer | GPE2V88F |
|---|---|
| Productsoort | V-twin, 4-takt, luchtgekoeld |
| Brandstof | Diesel |
| Nominaal uitgangsvermogen ((KW) | 13(18.0)/3000 14(19.0)/36000 |
| Maximaal vermogen (kw) (hp) | 12.5(17.0)/3000 14.5(20.0)/36000 |
| Naam | Fawde Diesel Generator |
|---|---|
| Eerste Macht | 25 kW 30 KVA |
| GENSET Model | PF-FW33S |
| Reservemacht | 28 kW 33 KVA |
| Motormodel | 4DW92-39D |