| Macht (Eerste/Reserve) | 7.6KW/8,2 kW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 3000RPM /3600RPM |
| Cilindertype | 1 cilinder 4 slag |
| Begintype | Elektrisch/Handbegin |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20 kW / 25 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 38A |
| Spanning | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | JAPAN KUBOTA V3300-E2BG2 |
| Uitgangsvermogen | 250 kW 312 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | KOFO, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk optie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 30 kW/38 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 63A |
| Spanning | 220 V tot 480 V |
| Motor | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat: |
| Power Factor | 1 |
|---|---|
| Faseaantal | Enkele Fase |
| Droeg * slag | 86x72 |
| Verplaatsing ml | 418 |
| Smeringssysteem | Bespatte druk |
| GENSET Model | GP69DCS |
|---|---|
| Motormerk | Cummins |
| Eerste Macht | 50 kW / 63 kVA |
| Reservemacht | 55 kW / 69 kVA |
| Motormodel | 4BTA3.9-G2 |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste Macht | 30 kW 38 KVA (Kw/Kva) |
| GENSET Model | PF-FW41 |
| Reservemacht | 33KW 41KVA (Kw/Kva) |
| Motormodel | 4DX21-53D |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste Macht | 16 kW 20 KVA |
| Motormodel | 4DW91-29D |
| Stand-by-vermogen | 17.6KW 22KVA |
| Alternatormodel | Stamford / PI 144D |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste Macht | 40kw 50kva |
| GENSET Model | GP-FW55 |
| Reservemacht | 44 kW 55 KVA |
| Motormodel | 4DX22-65D |
| Hoog vermogen van de generator | 500 kW 625 KVA |
|---|---|
| Generator Reservemacht | 550 kW 688 KVA |
| 500 kW generatormotor | Ktaa19-g6a |
| Generator van 500 kW | STAMFORD / MECC |
| 500 kW Generatorcontroller | Stamford-type, borstelloos, 100% koper |