| nominale vermogen | 220KW/275KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 396A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ C87TE1D |
| Uitgangsvermogen | 360kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FPT |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Model | GP440FPS |
|---|---|
| Eerste | 320 kW 400 KVA |
| Reserve | 352 kW 440 KVA |
| Nominale output van de generatie-set | 220/380V 50HZ |
| Afmetingen (L × W × H) mm | 4800x1400x2230 mm |
| Nominaal vermogen | 40 kW / 50 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Elektrische stroom | 72A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 200KW/250KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Italië FPT FPT motor |
| Controller | Deepsea / ComAp / Harsen / Smartgen 6120 |
| Eerste macht | 80kw 100kva |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Motormodel | FPT FPT/NEF45TM2A |
| Spanning | 230/400V |
| Alternator | MECC ALTE/ECP34-2S/4 |
| GENSET Model | GP220FPS |
|---|---|
| Motormerk | FPT |
| Motormodel | FPT FPT / NEF67TM7 |
| Eerste macht | 160 kW 200 KVA |
| Stand-by vermogen | 176 kW 220 KVA |
| Macht (Eerste/Reserve) | 50-200KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | Afhankelijk van macht |
| spanning | 220v-440v |
| Motor | Cummins |
| Macht (Eerste/Reserve) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 180A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| nominale vermogen | 400KW/500KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 720A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT/ (ITALIË) |