| Macht (Eerste/Reserve) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 180A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Macht (Eerste/Reserve) | 50-200KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | Afhankelijk van macht |
| spanning | 220v-440v |
| Motor | Cummins |
| Macht (Eerste/Reserve) | 50-200KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | Afhankelijk van macht |
| spanning | 220v-440v |
| Motor | Cummins |
| Uitgangsvermogen | 280kw 350kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FPT |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| nominale vermogen | 320kw/400kva |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 576A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro Italië FPT/ (ITALIË) |
| nominale vermogen | 40 kW / 50 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 72A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| nominale vermogen | 60 kW/75 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 108A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45SM2A |
| Uitgangsvermogen | 5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | Chinees |
| Alternator | 100% Koper |
| nominale vermogen | 160kW |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 288A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT/ NEF67TM7 |
| Uitgangsvermogen | 6kVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188F |
| Alternator | 100% Koper |