| Machtstarief | 200kw |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motor | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Spanning | 230/400 |
| Alternator | Stamford/stamford type |
| Macht (Eerste/Reserve) | 2.7KW/3KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 6A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 178F |
| Macht (Reserve) | Reserve150kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | Afhankelijk van macht |
| spanning | 220v-440v |
| Motor | Cummins |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 250 kW/ 313 KVA 280 kW/344 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 450A |
| Spanning | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | FPT / C9 |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 240 kW/300 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 432A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Cummins /MTAA11-G3 |
| Fase nummer | 3 |
|---|---|
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Motormodel | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Gensetstructuur | Stil |
| Isolatie klasse | H |
| Nominaal vermogen | 60 kW/75 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | Van 220v tot 690v voor u kiezen |
| Motor | FPT/Italië |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Motormerk | FPT |
|---|---|
| GENSET Model | GP481FPS |
| Eerste macht | 350 kW 413 KVA |
| Stand-by vermogen | 385 kW 481 KVA |
| Motormodel | FPT FPT/ C13TE3A |
| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 300A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86 gekoelde dieselmotorlucht |
| Uitgangsvermogen | 6kVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% Koper |