| Vermogen ((Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 22.7A |
| Spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 10kw/12.5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 35A |
| spanning | 220/230/240V |
| Dieselmotor | 292, cilinder 2 in lijn, 4 strijken, gekoelde lucht |
| Macht (Eerste/Reserve) | 8kw/10kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86, 2 cilinderdieselmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5000W/5500W |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 7kva tot 30kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220V-690V |
| Motor | Yangdong |
| Uitgangsvermogen | 30kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | Deutz |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek voor facultatief |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 80kva 64kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220V-690V |
| Motor | RICARDO |
| Uitgangsvermogen | 80 kW/100kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FPT |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5000W/5500W |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Uitgangsvermogen | 50kw 63kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Yuchai merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |