| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 27A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5000W/5500W |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KW/6KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7KW/7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 15A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Macht (Eerste/Reserve) | 8kw/10kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 35A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86, 2 cilinderdieselmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Lassencapaciteit | 30A-300A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86 dieselmotor 2 cilinder 4 slag |
| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | KOFO dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 4610 / Smartgen |
| Kracht Kracht | 500kVA 400kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 550kVA 440KW |
| Frenquency | 50/60HZ |
| Spanning | 220V-690V |
| Motor | CCEC/USA Cummins |
| Macht (Eerste/Reserve) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |