| Macht (Eerste/Reserve) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Uitgangsvermogen | 50 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| nominale vermogen | 100 kW /125 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 180A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | EURO FPT/ NEF67Sm1 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 20A |
| Spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 280KW/350KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Stroom | 504A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Cummins / NTA855-G4 |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 24KW/30KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Stroom | 43.2A |
| Spanning | 230/400V |
| Motor | Cummins / 4BTA3.9-G1 |
| uitgangsvermogen | 50kw 63kva |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Koelsysteem | Watergekoeld |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| snelheid | 500 rpm |
| Gebruiksvoorwaarden | Grondgebruik |
| Machtstarief | 200kw |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motor | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Spanning | 230/400 |
| Alternator | Stamford/stamford type |