| Uitgangsvermogen | 20kw 25kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 50kw 63kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Productnaam | Primaire 200 kW lage geluidskrachtgenerator |
|---|---|
| Certificaat | CE/ISO9001 |
| Fase nummer | 3 |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Motormodel | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Productnaam | Dieselgenerator |
|---|---|
| Motormerk | FPT |
| Eerste macht | 160 kW 200 KVA |
| GENSET Model | GP220FPS |
| Stand-by vermogen | 176 kW 220 KVA |
| Reservemacht | 8kw/10kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86, 2 cilinderlucht gekoelde dieselmotor |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 25 KVA / 20 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 36A |
| Spanning | 220/380V,230/240V |
| Motor | Cummins Motor/ 4B3.9-G1 |
| Motormerk | FPT |
|---|---|
| Eerste macht | 64 kW 80 KVA |
| GENSET Model | GP88FPS |
| Stand-by vermogen | 70 kW 88 KVA |
| Motormodel | FPT FPT/NEF45SM3 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 10 aan 500kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| AVR | Brushless |
| lager | Kies/Dubbel uit |
| Koper | 100% Koper |
| Motormerk | FPT FPT ((Italiaans merk) |
|---|---|
| Eerste macht | 240 kW 300 KVA |
| GENSET Model | GP330FPS |
| Stand-by vermogen | 264 kW 330 KVA |
| Motormodel | FPT FPT/CURSOR87TE4 |
| nominale vermogen | 80 kW /100 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 144A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro Italië FPT/ (ITALIË) |