| Uitgangsvermogen | 1.7kW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 186F |
| Alternator | 100% Koper |
| nominale vermogen | 200kVA /160kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 220KVA /176KW |
| Motor | Italië FPT C9 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Controlepaneel | Deepsea / Smartgen |
| Uitgangsvermogen | 360kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FPT |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Nominaal vermogen | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 540A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT/ (ITALIË) CURSOR13TE2A |
| Nominaal vermogen | 80 kW /100 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 144A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/NEF67Sm1 |
| nominale vermogen | 220KW |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 396A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ C87TE1D |
| nominale vermogen | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 540A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro Italia FPT/ (ITALIË) CURSOR13TE2A |
| nominale vermogen | 220KW/275KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 396A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ C87TE1D |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 80kw 100kva |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Stroom | 144A |
| Spanning | 230/400V |
| Motor | FPT/NEF67Sm1 |
| Motormerk | FPT |
|---|---|
| Eerste macht | 320 kW 400 KVA |
| GENSET Model | GP440FPS |
| Stand-by vermogen | 352 kW 440 KVA |
| Motormodel | C13 |