| Vermogen ((Prime/Standby) | 20 KVA/22 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 40A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | CUMMINS /4B3.9-G1 |
| Uitgangsvermogen | 400 kW 500 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| ATS | Facultatief |
| Koelsysteem | Watergekoeld |
| Verplaatsing (L) | 15.2 |
| Motormodel | 1106A-70TAG2 |
|---|---|
| Nettogewicht | 2100 kg |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Capaciteit van de brandstoftank | 270L |
| Uitgangsvermogen | 80KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | PERKINS (optie FAWDE/FPT/CUMMINS) |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Warranty | 1-2 Years |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Fuel | Diesel |
| Export Markets | Global |
|---|---|
| Control System | Manual/Automatic |
| Warranty | 1-2 Years |
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Cooling System | Air/Water |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Nominaal vermogen | 80KVA/64KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 88KVA/70KW |
| Motor | het UK Perkins |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | Deepsea / Smartgen |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 400KW/500KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stroom | 720A |
| Spanning | 220 V tot 480 V |
| Motor | UK Perkins 2506C-E15TAG2 |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Warranty | 1-2 Years |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Cooling System | Air/Water |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |