| Uitgangsvermogen | 1000 kw 1250 kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 800kw 1000kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 640 kW 800 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Perkins/4006-23TAG3A |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 400 KVA / 320 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Originele UK perkins 2206C-E13TAG3 |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 250KVA 200KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stroom | 360A |
| Spanning | 220V/380V, 230V/400V |
| Motor | Perkins/1506A-E88TAG3 |
| Uitgangsvermogen | 48 kW 60 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| GENSET Model | GP88PS |
|---|---|
| Motormerk | Perkins |
| Eerste macht | 64KW/80KVA |
| Stand-by vermogen | 70 kW/88 kVA |
| Controlepaneel | Diepzeecomap/Smartgen |
| GENSET Model | GP28PS |
|---|---|
| Motormerk | Perkins |
| Eerste macht | 20 kW 25 KVA |
| Stand-by vermogen | 22 kW 28 KVA |
| Motormodel | 404D-22TG |
| GENSET Model | GP28PS |
|---|---|
| Motormerk | Perkins |
| Eerste macht | 20kw/25kva |
| Stand-by vermogen | 22 kW/28 KVA |
| Motorkenmerken | 4 cilinders, 4 slag, watergekoeld, natuurlijke opname |
| Motormerk | Perkins. |
|---|---|
| Eerste macht | 34 kW 43 KVA |
| GENSET Model | GP43PS |
| Stand-by vermogen | 37 kW 47 KVA |
| Motormodel | 1103A-33TG1 |