| Uitgangsvermogen | 48KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Kracht (Prime) | 2000 KVA/1600 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stroom | 2880A |
| Spanning | 220/380V, 240V, 400V |
| Motor | Perkins-4016TAG2A |
| Uitgangsvermogen | 80kw 100kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 500 kVA / 400 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Originele UK Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 43 kVA / 34 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stroom | 61A |
| Spanning | 220 V tot 480 V |
| Motor | originele UK Perkins motor |
| Uitgangsvermogen | 24KW 30KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Originele UK Perkins 4008TAG2A |
| Alternator | Stamford/ Mecc Alte |
| Uitgangsvermogen | 12KW 15KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 200kw 250kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 500 KVA/400 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Controller | Deepsea, Smartgen, Harsen als keuze |