| Uitgangsvermogen | 50kw 63kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 48 kW 60 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 12KW 15KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| uitgangsvermogen | 50kw 63kva |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 50kw 63kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 2000 KVA /1600 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Originele UK Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 1750KVA /1400KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Originele UK Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 20kw 25kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 30kVA / 24kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stroom | 43A |
| Spanning | 220 V tot 480 V |
| Motor | UK Perkins dieselmotor |
| Uitgangsvermogen | 1500 KVA /1200 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Originele UK Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |