| Uitgangsvermogen | 20kw 25kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 80 kVA / 64 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Originele UK perkins 1104A-44TG2 |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Uitgangsvermogen | 80 kVA / 64 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Originele UK perkins 1104A-44TG2 |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Uitgangsvermogen | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Originele UK Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 80 kVA / 64 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/380V 230/400V |
| Motor | Originele UK perkins 1104A-44TG2 |
| Alternator | Originele Stamford-generator |
| Uitgangsvermogen | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Originele UK Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Nominaal vermogen | 650kva/520kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/380V, 127/220V |
| Motor | Originele Perkins /2806A-E18TAG2 |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Uitgangsvermogen | 280kw 350kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins/2206C-E13TAG2 |
| Alternator | Stamford |
| Motormerk | Perkins. |
|---|---|
| Eerste macht | 24 kW 30 KVA |
| GENSET Model | GP33PS |
| Stand-by vermogen | 26 kW 33 KVA |
| Motormodel | 1103a-33g |
| Uitgangsvermogen | 160kw 200kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |