| Vermogen ((Prime/Standby) | 15kVA/12kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stroom | 21.6A |
| Spanning | 220 V tot 480 V |
| Motor | UK Perkins dieselmotor |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 250 KVA /200 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stroom | 360A |
| Spanning | 220 V tot 480 V |
| Motor | Originele UK Perkins dieselmotor |
| Uitgangsvermogen | 80 kVA / 64 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Originele UK perkins 1104A-44TG2 |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Warranty | 1-2 Years |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Uitgangsvermogen | 110 kW 138 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 40 kW 50 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 120 kW 150 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 80kw 100kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 12KW 15KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |