| Uitgangsvermogen | 800kw 1000kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 12KW 15KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stroom | 21.6 |
| Spanning | 220 V tot 480 V |
| Motor | Perkins. |
| Uitgangsvermogen | 400 kW 500 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 80kw 100kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 120 kW 150 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 1000 kw 1250 kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 1000 kw 1250 kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 60kVA 48kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stroom | 86A |
| Spanning | 220V/380V, 230V/400V |
| Motor | Perkins-1103A-33TG2 |
| Uitgangsvermogen | 10kva aan 80kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Oorspronkelijke UK perkins vermogen |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Nominaal vermogen | 150 KVA/120 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Originele Britse perkins /1106A-70TAG2 |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |