| Insulation Class | H |
|---|---|
| Alternator | Stamford |
| Starting Method | 12V Electrical Strating |
| Alternator Brand | Stamford |
| Control Panel | Smartgen |
| Engine Type | 4-Stroke |
|---|---|
| Options | ATS,Customer's Logo,color |
| Noise Level | 50-65 DB |
| Engine Model | 170F(E)/178F(E)/186FA(E) |
| Generator Type | Portable/Homeuse Genset |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE |
| nominale vermogen | 300 kVA /240 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 432A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT/ CURSOR87TE4 |
| nominale vermogen | 40kw/50kva |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 72A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Fase | Fase 3 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar of 1000 uur |
| Motor | FPT NEF67SM1 |
| Alternator | Meccalte, begrepen Stamford, Stamford. |
| Controller | SmartGen |
| Fase | Fase 3 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar of 1000 uur |
| Motor | FPT NEF67SM1 |
| Alternator | Meccalte, begrepen Stamford, Stamford. |
| Controller | SmartGen |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| nominale vermogen | 40kw/50kva |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 72A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45Am1A |