| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 22.7A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Uitgangsvermogen | 20kw 25kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7KW/7.5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAGE |
| Alternator | 100% Koper |
| Uitgangsvermogen | 5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 22.7A |
| Spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Productnaam | Diesel generator |
|---|---|
| Eerste Macht | 11 11,5 (Kw/Kva) |
| Gensetmodel | PD15ST |
| Motoreigenschappen | 2 cilinder, 4 strijkt, luchtgekoeld |
| Motormodel | 292F |
| Productnaam | Diesel generator |
|---|---|
| Eerste Macht | 12 12 (Kw/Kva) |
| Gensetmodel | PD15ST |
| Motoreigenschappen | 2 cilinder, 4 strijkt, luchtgekoeld |
| Motormodel | 292F |