| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Naam van het product | Diesel Generator |
|---|---|
| Eerste Macht | 11 11,5 (Kw/Kva) |
| Gensetmodel | PD15st |
| Motoreigenschappen | 2 cilinder, 4 strijkt, luchtgekoeld |
| Motormodel | 292F |
| Productnaam | Diesel generator |
|---|---|
| Eerste Macht | 11kw 12kva |
| Gensetmodel | PD15ST3 |
| Motoreigenschappen | 2 cilinder, 4 strijkt, luchtgekoeld |
| Motormodel | 292F |
| Macht (Eerste/Reserve) | 8kw/8kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 32A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 198F, 1 cilinder, 4 strijk, dieselmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 13KW/13KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 54A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V92, 2 cilinder diesel motor, gekoelde lucht |
| Macht (Eerste/Reserve) | 13KW/13KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 54A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V92, 2 cilinder diesel motor, gekoelde lucht |
| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 300A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86 gekoelde dieselmotorlucht |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 6KVA / 6,5KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 27A |
| Spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5000W/5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |