| Generatortype | Draagbaar/Homeuse genset |
|---|---|
| Motormodel | PowerFriend/188FAGE |
| Nettogewicht | 170kg |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Power Factor | 1 |
| Uitgangsvermogen | 5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 186FAE |
| Gensettype | Open type, Stil type |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5KW/5.5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag, 1 cilinder |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | PowerFriend188fae 4 slag |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 5KVA/5,5KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 10A |
| Spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Uitgangsvermogen | 5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 186/188 FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 300A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86 |
| Uitgangsvermogen | 5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | Chinees |
| Alternator | 100% Koper |
| Uitgangsvermogen | 6kVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Uitgangsvermogen | 40 kW 55 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |