| Naam van het product | Diesel Generator |
|---|---|
| Eerste Macht | 4.5KW 5KVA |
| Gensetmodel | PD6500ES |
| Reservemacht | 5KW 5.5KVA |
| Motortype | 186FAE |
| nominale vermogen | 50 kW tot 300 kW |
|---|---|
| Reservemacht | 55 kW tot 330 kW |
| motor | YUCHAI-Dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Generatortype | Draagbaar/Homeuse genset |
|---|---|
| Motormodel | PowerFriend/188FAGE |
| Nettogewicht | 170kg |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Power Factor | 1 |
| Model | GD10TS |
|---|---|
| Certificaat | CE/ISO9001 |
| Vermogensfactor | 0.8/1 |
| Isolatie klasse | H |
| Beschermingsklasse | IP23 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Macht (Eerste/Reserve) | 12KW/12KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 54A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V92, 2 cilinder diesel motor, gekoelde lucht |
| Generatortype | Draagbaar/Homeuse |
|---|---|
| Motormodel | IF188FAGE |
| Nettogewicht | 170kg |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Power Factor | 1 |
| Grootte | 20ft |
|---|---|
| motor | MTU of cummin |
| Alternator | Stamford/LEORY SOMER/MARATHON/MECCALTE |
| Controlebord | Diepzee |
| Het koelen methode | Met water gekoeld |
| certificaat | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar of 1000 uren |
| Type | Gekoelde lucht |
| Lawaai (7m) dB (A) | 88 |
| Naam van het product | Lassengenerator |